Fogsorok, Fogpótlások, Fogsorkészítés, Korona, Híd, Cirkon, Thermoplasztikus protézisek

Fogtechnikai labor, fogtechnika, fogtechnikus Nyíregyháza, Korányi - Sipkay u. sarok 06 70 944 3610

Fogsorjavítás

Ha fogsora eltörött, megrepedt, kapcsa letörött vagy fog esett ki belőle hozza el, ezek a problémák gyorsan javíthatók. Fontos, hogy pillanatragasztóval soha ne próbálja megragasztani! Sok esetben nem sikerül pontosan összeilleszteni a felszíneket és így a későbbi javítás nem kivitelezhető. A javítás 1-3 órát vesz igénybe. A törött fogsorokat nem ragasztóval ragasztjuk össze. A törött felszíneket nagyon pontosan egymáshoz illesztjük, gipsszel blokkoljuk és a fogsor saját anyagával polimerizáljuk. A javítás minden esetben tartalmaz egy ultrahangos tisztítást, fogkő eltávolítást, fertőtlenítést, a teljes felszín átpolírozását és végül egy magasfényű felülpolírozást (fényezést).

A fogsorjavítás 10 000 Ft-tól kezdődik, attól függ mennyi munka van vele.
Ha új protézist készíttet a javítással egyidőben, a javítás ingyenes.

FOGSORJAVÍTÁS HÉTVÉGÉN ÉS MUNKASZÜNETI NAPOKON IS MEGOLDHATÓ! KÉREM, TELEFONON ÉRDEKLŐDNI AZ IDŐPONT EGYEZTETÉSE MIATT!

JAVÍTÁST NEM MUNKAIDŐBEN 15 000 FT-TÓL VÁLLALUNK!

Ez a weboldal a www.oldalunk.hu honlapkészítővel készült. | Adatvédelmi tájékoztató